2017 Atlantic Cape Graduate List

May 16, 2017

The following students are eligible to participate in the 2017 Atlantic Cape Commencement:
 

ATLANTIC COUNTY

 

Absecon

Alanna A. Andrews

Nathan J. Bonek

Matthew R. Devlin

Emily M. Ferguson

Sebastian I. Gonzalez

Naturyl Gray

Charity S. Hartwell

Jarred A. Jernee

Gina N. Kucharski

Bridget K. Levy

Amanda M. Mitre-Lopez

Gianna Powell

Meijing Quan

Noemi Soto

Elizabeth Anne Westhafer

Antoinette L. Wiggins

 

Atlantic City

Huma Adil

Sahar Ahmed

Tasnim Ahmed

Kathia Alvarez-Sanchez

Barbara Amankwah

Hamdy Anis

Edward A. Atinya

Enoe G. Azcona

Momtaz Begum

Karen Bello-Solano

DierDre Brock

Ronette R. Brown

Tajhisha R. Brown

Julio C. Castillo

Lamont Chapman

Alfi W. Chow

Anik Chowdhury

Jasmine I. Clark

Karr-Lynn D. Cochran

Juan C. Crespo

Na’Mira I. Crosby

Anthony E. Davis

Jacqueline Esbri

Veronica H. Gaffney

Jonathan Garcia

Juannae G. Gordy

Latoya L. Gunter

Luis R. Guzman

Lastacia L. Harmon

Michelle Hilario

Olena Hunko

Shahrin G. Kebria

Tyrone Keyes

Fatimak Lewis

La’Tasha N. Lewis

Percy F. Llerena, III

Jessica Lopez

William Luengas

Juhra Mannan

Karlarta N. Mayfield

Tasnia Miah

Takysha C. Moore

Kevin Morales

Sevil Nimetullaieva

Joey Nolan

Jamira Y. Norwood

Kevin M. Perez

Denisha E. Pimentel-Sanchez

Sakiyah M. Quick

Arsh Rabby

Ella D. Rapoport

Mashrur A. Ratul

Karen Rios

Cindy J. Robles

Maria G. Saavedra-Cabrera

Nashid Salaam, Jr.

Richard Santiago

Edward A. Selva

Raj S. Shah

Esther Simeon

Enrico Smith

Jamika M. Spellman

Jia Z. Sun

Shibu P. Sushil

Senna A. Syed

Valencia D. Thompson-Manago

Darryl W. Tyler

Edwuin E. Valencia

Takeisha Willis

Luz M. Yana-Romero

Marhuma Alice Zaman

Angie N. Zelaya

Jose Zuniga

 

Brigantine

Diego J. Barrantes

John E. Bell

Chrissy R. Bishop

Joseph M. Black

Rebecca E. Broome

Nicole R. Devenny

Georgie Dickerson

Ryan A. Fabbo

David P. Fegan

Sarah Joann Gul

Vanessa B. Hernandez

Selina D. McKinster

Judy L. Monacello

Rachel Paul

Kyle R. Rebman

Maria L. Saccoccia

Nicole J. Semick

 

Buena

Amanda Jamieson

Beverley K. Levari

Amanda M. Semelsberger

 

Collings Lakes

Caitlyn M. Ashe

Gabriella A. Passamante

 

Cologne

Allison D. Calabrese

 

Dorothy

James W. Bixler

Holly Seelman

 

Egg Harbor City

Katelynn J. Ashworth

Taylor L. Bates

Thomas J. Bybee

Christopher B. Cardo

Cristian A. Chan

Robin C. Cruz

Alexandra B. Dumas

Devin C. Fahy

Ramon L. Fuentes, Jr.

Michaelina P. Grawl

Paolina Holman

Jessie L. Keedy

Kevin M. Kleitches, II

Sarah Kohl

Mary C. Lyons

Ian-Thomas Murray

Romona Narine

Lori Beth Owens

Melissa J. Polizzi

Heizel Prince

Briana L. Riccelli

Savannah L. Rush

Alyssa M. Sheehy

Beatrice Shoff

Kristen A. Silipigni

Aleeah D. Smalls

Matthew Strenger

Sophia V. Turrano

William S. Warrener, Jr.

Emily R. Welsh

Christina Wilbert

 

Egg Harbor Township

Pamela H. Aguiar

Joseph A. Ahmad

Silvia Alfaro

Tatiana M. Anaya

Randi D. Bailey

Angela M. Blackburn

Donte L. Blackwell

Veronica L. Blackwell

Jacqueline E. Bonner

Maria N. Borsani

Angelina J. Brown

Charmah M. Brown

Mancini T. Brown

Richard K. Buchman

Arianna M. Burgos

Lindsey S. Burton

Robert A. Campanell

Arianna E. Caraballo

Juan C. Carvajal

Jorge D. Castro

Adela L. Chacon

Ashraf A. Chowdhury

Ajanae N. Coleman

Christine Costa

Michael J. Cramer

Miguel A. Crespo, Jr.

Flor M. Cruz

Tiffany J. Cudworth

Lisa M. D’Adamo

Michael J. Dausch

Randy Decena

Heather L. Dougherty

Keshia N. Doyle

Michelle D. Figueroa

William B. Foggan

Christopher R. Frey

Devin D. Gabrielle

Sara Garces

Brianna L. Giorno

Hannah E. Glancey

Angelina M. Gorobchenko

Andrei Griko

Paula A. Grisales

Amirah Gross

Samantha L. Gruhler

Deja K. Hammie

Elizabeth D. Hawkins

Daniel G. Hendrixson

Courtney L. Henry

Samantha L. Hinds

Jalyssa M. Hitchens

Sierra A. Howze

Flor M. Huezo

Joseph Ingemi, IV

Claudia P. Jimenez

Ericka M. Johns

Carly A. Kiker

Duong T. Lam

David Li

Krista N. Libertore

Ly B. Lieu

Michaela E. Lloyd

Eric C. Lui

Victor D. Machado

Abram J. Martin

Stephanie L. Martin

Deidra L. Masi

Joshua A. Mason

Rebecca M. Mawhinney

Monica Mendez

Christina M. Michalowski

Lyndsay C. Mock

Van-Douglas Monger

Wendy Monjaraz

Karen Moran

Michelle E. Murray

Samantha D. North

Samantha M. O’Brien

Kourtnee L. O’Donnell

Anthony J. Paone, Jr.

Christine M. Papaycik

Kayla E. Pearl

Jesus A. Perez

Tamara A. Peterson

Carolynn T. Pickard

Christopher D. Polcini

Warren E. Prosser

Brigith W. Quispe

Latoya Randolph

Haider Raza

Michelle M. Richardson

Allan M. Rios

Grace S. Rodriguez

Wendy M. Romero

Yunuen Brianna Sabatino

Daniel B. Salamanca

Hani Z. Seiba

Saul Serrano

Joshua A. Smith

Pablo J. Solorzano

John A. Stakemann

Kieran W. Subin

Rosana M. Sullivan

Kenneth C. Szemis

Antoinette M. Thompson

Michael L. Tartaglio

Thomas J. Tosti

Jocelyn Valdez

Diego Valencia

Jordan R. Valian

Javier H. Vazquez

Rebecca L. Vielma

Valerie A. Villamil

Rainier Vizcarrondo

Paul D. Vu

Stephanie Walker

William J. Young

Sunbal Yousaf

Azwar Zahid

Vito Zameito

Zhihao Zhao

Kaige Zhu

 

Elwood

Krystina M. Shaner

 

Estell Manor

Michael J. Frampus

Georgeena G. Jacobson

Morgan T. Jensen

Rebecca Montagnino

Ariana L. Robertson

Brianne M. Seelman

 

Folsom

Olivia Olive

 

Galloway

Jane A. Akeret

Ragheed R. Al-Jasim

Miron A. Alpheaus

Dianna J. Amaro-Torres

Shamara V. Archie

Noemi Aviles

Lamekia Sylvia Purcell Montique Berry

William E. Bingham

Amanda L. Bohatila

Andrew J. Bolona

Justin P. Borders

Cole M. Celenza

Kawai Cheung

Aliette M. Ciccarone

Chelise J. Coulter

Michael J. Coulter

Molly F. Deibert

Briana D. Delano

Nichole D. Dillihay

Lisa Diodoardo

Itka R. Drinkard

Blandine Ducasse

Jackelyn Edelman

Garrett R. Erario

Ekellson E. Exantus

Jaimie P. Fenwick

Amanda L. Gobbo

Miguel A. Guevara

Valerie Guilfoy

Ivory Trenee’ Hargrove

Destiny G. Hood

Vonetta L. Hopkins

Talya J. Howard

Tashea Jackson-Medley

Nicole R. Jones

Amanda Klingerman

Ashley L. Latella

Katherine P. Llerena-Uchillan

Stephanie M. Lugo

Janet Lyons

Benjamin D. Masino, III

Daysi Y. Matos

Sara M. Medica

Brittney Melanson

Maria E. Miller

Ryan Milligan

Valeria M. Otero

Bernny S. Parraga

Janki M. Patel

Ravi Patel

Shivam Patel

William O. Phillips

Juan D. Plummer, II

Syreeta L. Purnell

Anna M. Quiles

Nicole A. Riess

Anais Rodriguez

Stephanie Rodriguez

Miranda L. Romesburg

Sarah L. Schlitzer

Axilis D. Silva

Felicia S. Silva

Sherlin Simeon

Krystal O. Small

Ali Soban

Marguerite Thompson

Ronald C. Thompson

Matthew M. Treadwell

Marie M. Tunis

Kalynn M. Voci

Jennifer K. Williams

Austin D. Wu

Jacky Wu

Amy E. Zelena

 

Hammonton

Kendal M. Apalucci

Chelsea Lee Aquino

James M. Austin, Jr.

Sonia M. Baez

Kristin B. Bakely

Michael A. Bellace

Zachary A. Bernardino

Brittany A. Bertino

Leivani Cabrera

Lauren C. Campanella

Ervin N. Centeno

Mariah D. Citron

Michele Citron-Marino

Jamie L. Bertino-Coke

Mariana Connelly

Claudia S. Diblase

Drew Dougherty

Liliya Dovgopol

Carmen Mazzei

Richard T. Fognano

Brianna M. Franks

William A. Furst

Dominga A. Garcia

Lorenzo A. Garcia

Jonathan Fragozo-Gonzalez

Andrew Hamilton

Jacqueline A. Hansell

Laura C Ibarra

Jeremy J. Italiano

Justin A. Lopez

Maria D. Lugo

Mitchell R. Mascio

Summer L. McFerren

James A. Minock

Marina R. Monzo

Luke R. Morsa

Claire E. Moschik

Casandra M. Nest

Nicole M. Nevill

Jeremy A. Nunez

Nicholas B. Pasquale

Amanda L. Petruzzi

Gina R. Presti

Kevin S. Puca

Juan A. Rodriguez

Joemayra Santiago

Arianna Santora

Bianca Santora

Gabrielle N. Sceia

Gary A. Scola

Harry R. Valentin

 

Landisville

Vanessa L. Mercado

 

Linwood

John V. Bergen

Juliana Fagundes Ribeiro

Laura L. Lynch

Tyler Scanny

Melissa E. Schlear

Glenn L. Suner

Courtney S. Sykes

Courtenay Madison Terrell

Raymond L. Truster

Alexis N. Wagner

 

Margate

Kirsten N. Bonthron

Emilia Conlan

Don Daniel

Asan Emrulai

Taylor F. Ludwig

Samantha E. Savio

Michelle J. Taber

 

Mays Landing

John K. Addae

Nigel Z. Anderson

Raven A. Austin

Juan D. Barrera

Juan C. Bazan

Thomas M. Beck, Jr.

Havana M. Berry

Anita M. Brickley

Samira Broschard

Alexandra L. Burke

Cindy Calle

John R. Capoferri

Clenvic L. Cayme

Jason A. Cervi

Michael Clybourn-Arcodia

Maritza A. Cokenakes

Harlin J. Colon

Estefani Corona

Carole C. Cummings

Steven James Curran

Danielle Darmanovic

Ciera D. Dattolo

Jamiel A. Davis

Maranyeli De Los Santos

Ashley A. Dorce

Ebony C. Fleming

Tiffany E. Franco

Kelly J. Gatto

Adina A. Gherendi

Thomas A. Giardino

Jordan T. Glover

Kelli S. Grate

Tiesha A. Gunter

Justin M. Hare

Cassie C. Herman

Richard J. Hoffman

Amy Lynn Houser

Laura M. Johnson

Melissa B. Kane

Kayla L. Krause

Carl G. Ladera

Jenny Lao

Jeffrey F. Lee, Jr.

Jetaime M. Linville

Sean B. Lippincott

Amber Lynn Lombardi

Samantha K. MacIntosh

Beverley F. Mammucari

Dawn M. McCoy

Francisxavier B. McCloskey

Christopher J. McDowell, Jr.

Kyle McKnight

Marcus K. Molyneux

Chloe Morales

Najah A. Muhammad

Halima E. Noel

Krupali B Patel

Adrian Plocica

Deanna Rahman

Heather A. Resto

Dylan J. Rex

Nazirah Z. Ridley

Diamond Rieselman

Steven M. Roff

Charlene A. Salva

Rigoberto E. Sanchez, Jr.

Diana Sanders

Gilbert A. Sepulveda

Allison S. Smith

Nichelle D. Smith

Shauntae L. Smith

Alejandra M. Solano

Heather L. Staley

Patrick M. Thompson

Michael Vigilante

Shannen R. Wallace

Sara A. Wasserman

Jessica R. White

Nicole M. White

Joyce Williams DeWitt

Sarah A Woltmann

 

Milmay

Brandi B. Bleifuss

Kathleen R. Kleinow

Samantha A. Shepherd

Alexandra D. Zanghi

 

Minotola

Rocco J. Badiali

Nicole L. Cheli

Felicia Redfern

 

Newtonville

Alice E. Hicks

Xamisha M. Thompson

 

Northfield

Tierney J. Adamson

Keya Afroz

Shannon I. Bogar

Sage M. Carfagno

Frederick V. Ciolorito, IV

Kathy M. Devaney

Shane M. Edwards

Noelle Ernst

Nicole D. Guetzlaff

Brittany M. Ireland

Taiful Islam

David M. Jones

William P. Morrison, Jr.

Ana S. Nunez

Francisco A. Ozoria

Locke W. Randolph

Robert Randolph, Jr.

Joseph E. Rojas

Stephanie R. Rubino

Michael F. Tanzola

Fayangia S. Vlaszac

Michelle A. Winn

Edward J. Worton

Cynthia J. Zwicker

 

Pleasantville

Gabriela M. Abrieu

Monica A. Acosta

Brian S. Alfaro

Emmy J. Arroyo

Nikia M. Bailey

Faisal Bhatti

Rashawn A. Blount

Deniece N. Blue

Tyneka S. Boggs

Frend T. Brevil

Shanta R. Brock

Damien V. Byrne

Eusenia Carmona

Daniel N. Choloply

Jennifer Cortes-Loya

Carolina Diosa

Merilyn G. Disla

Chetia S. Doucet

Quincy G. Elliott

Viana L. Figueroa

Tyrone J. Floyd, Jr.

Mery S. Frias-Pancorvo

Jessica A. Guevara

Jokima T. Hamidullah

Antwanette M. Haynes-Nelson

Indira B. Hood

Olsen Jean

Ikechukwu John

Aniyah C. Lewis-Williams

Lisa J. Marioni

Raul F. Mori

Carla J. Murillo

Andrea J. Nelson

Mariluz Nunez Payano

Hamilton P. Parker

Sara Jaqueline Perdomo

Acquinn Phillip

Kelly A. Rifici

Adolfo Sanchez

Francisco Sanchez

Joan M. Santana

Sa-Lihah A. Sharif

Miguel I. Soto

Cheri Spragan

Jeyme Suazo

Domanique M. Townsend

Endy Valerius

Samantha Velazquez

Sarahi J. Vera

Sara Daniela Victoria

Katherine Villega

Amoya A. Williams

Kimberly A. Williams

Selena M. Xaysana

 

Pomona

Ruberna Exantus

 

Port Republic

Jason L. Brown

Michael J. Lucia, Jr.

 

Richland

Katheryn L. Weightman

 

Smithville

Dameka Cross

 

Somers Point

Dominica R. Albo

Hervio Cineus

Claudia Rachel Donohue

Taylor K. Donovan

Max H. Goldstein

Heather F. Greller

Rachael A. Hook

Desiree E. Hooper

Maria J. Kordomenos

Thomas P. McDonough

Jon A. McLaughlin

Ariella Mossman

Natalia N. Niebuhr

Maricor Panghulan

Darryl G. Pearce

Indira Pehar

Lorena Pehar

Rebecca D. Portnoy

Judith Puntin

Joanne C. Rinaldi

Kristina R. Sciullo

Ryan H. Sherwood

Kevin P. Sloan

Crystal L. Somers

George W. Stebbins, III

Shaun M. Stebbins

Spencer W. Trejo

Kaitlyn Wilde

Joseph G. Young

Luiza Zimmer-Rebelo

 

Ventnor

Esther N. Aguilar

Faryal Ahmed

Martina Aleksandrova

Ms. Aneela Anjum

Fahmida Begum

Victoria L. D’Angelo

Sarah Dewair

Jose E. Echevarria

Victoria P. Encarnacion

Mia K. Fiola

Taylor N. Hendri

Edith A. Hernandez-Sanchez

Rebecca Z. Linke

Aeriel B. Macabeo

Teodora Mandic

Viviana L. Matos

Gary L. Mazin

Kelly A. McDevitt

Andrew Mchedlishvili

Karina Mejia

Jeffrey Mejia-Maldonado

Natalya Nikos

Anne P. Quigley

Mohammed A. Salam

Denis A. Shevlyakov

Velquita M. Sneed

Muhammad Suleman
Thao N. Vu

 

BERGEN COUNTY

 

Fort Lee

Christopher C. Lamy

 

CAMDEN COUNTY

 

Berlin

Imani A. Johnson

 

Blackwood

Thomas W. Louis

 

Cherry Hill

David Dicesare

 

Clementon

Aubrey L. Becker

 

Pennsauken

Phuong D. Le

 

Sicklerville

Danielle A. Broome

Christopher M. Flury, Jr.

 

Voorhees

Jonathan Daikhin

Abigail N. Evelo

 

Waterford Works

Leonard M. Habinowski

 

Winslow

Michael Heilman

 

CAPE MAY COUNTY

 

Avalon

Brandon C. Cremin

Bethanie A. Surace

 

Belleplain

Sullivan C. Edwards

Marie P. Nugent

 

Cape May

Shane V. Adams

Amanda N. Arseneaux

Devyn Bader

Tara M. Broocks

Stefan J. Delp

Tyler S. Delp

Jacob P. Freese

Philip F. Giangiulio

Michael William Hober

Kymberly Holland

Amy N. Leslie

Samantha J. Lizak

Cheyenne R. McKinney

Adam Munsick

Madison J. Musinski

Jared D. Osborn

William D. Piacentine

Jamie L. Plata

Alex M. Robson

Andrew T. Scott

Alyssa R. Shipley

Courtney L. Umholtz

Christopher E. Vassar, Jr.

Alex G. Ventura

Amanda A. Vo

 

Cape May Court House

Joseph A. Bravo

Courtney E. Bussian

Jackie M. Carlson

Christopher J. Clifford

Joie X. Cohen

Joseph C. Farmer

Drew Fiorucci

Mark E. Gabriel

Ellie Giouros

Charine L. Gordon

Marina A. Gorshunova

Dakota B. Graver

Melinda K. Haig

Leroy W. Hatcher

Christopher M. Herr, Jr.

David N. Hayes

Taylor R. Ivens

Katrina Johnson

Roseanne Marie Johnson

Andrea D. Kaufmann

Katelyn A. Kelly

Jeffrey G. Keyes

Gina M. Mangano

Heather A. Mason

Morgan L. McClure

Lydia T. Mikolajczyk

Joslyn O. Nelson

Amber-Leigh Oliver

Donna M. Oliver

Megan V. Orlando

Madison N. Peteani

Rachel E. Pote

Thomas Reynolds

Margaret M. Ridge

Christine M. Ritchie

Christopher P. Roselli, Jr.

John M. Satterfield, Jr.

Savannah L. Schafer

Olivia A. Schwartz

Kathryn M. Sugar

Daniel P. Van Order, II

Rosemary Vigil

Sarah E. Waddington

Joseph T. Walczyk, Jr.

Jacob S. Weatherby

Sydney A. Wheaton

 

Clermont

Lauren A. Geib

Del Haven

Kevin M. Camp

Parrish K. Flanders

Anthony Patrizi

Brandon J. Robinson

Leslie A. Salas

 

Dennisville

Eric K. Kelly

 

Eldora

Joseph W. Fowler

 

Erma

Julia G. Denham

Cameron P. Freeman

Austin M. Schwartz

 

Marmora

Victoria L. Berglund

Colleen Buchanan

Natalia A. Cabarcas

Joanna L. Haynal

Rachel A. McGettigan

Robert L. Smith, II

Jeremy S. Sullivan

 

North Cape May

William C. Bader

Tanya Nicole Branch

Amber Y. DeLuca

Zachary M. Dunbar

Lynn A. Hedley

Angelina F. McKinney

Emily M. Newton

Catherine C. Sullivan

Tyler J. Thomas

Molly J. Thompson

Sherryann Torelli

Viktoryia Zhuravlev

Joshua W. Zilinek

 

North Wildwood

Riki I. Atkinson

Shannon A. Conn

Sarah T. Fullerton

Thomas McDermond

Sean D. O’Brien

Sydney Wielechowski

 

Ocean City

Jeffrey J. Brown, Jr.

Felicia A. Cullen

Jenna M. Cuomo

Gregory Joseph Heenan

Jayme C. Jaussi

Adrienne T. Lam

Elizabeth D. Mann

Tara M. Mathers

Toni D. Pindale

Brianna D. Ramos

 

Ocean View

Sara A. McKinley

Seth A. Miller

Haley M. O’Neill

 

Palermo

Shannon C. Brady

 

Petersburg

Alexander T. Jones

Olivia H. Meloy

Alex Webber

 

Rio Grande

Crystal Marie Anderson

Melinda Dunleavy

Rose Elizabeth Frye

Minh-Le Getty

Brittany M. Jones

Nancy A. Martinez

Brendan M. Norris

Thomas J. Pohlig, III

Julio C. Rosas-Roa

Min Song

Lucas E. Spada

 

Sea Isle City

Sarah Lillian Bell

Taylor R. Rutledge

 

Seaville

Kevin S. Fields

 

Seaville

Jennifer M. Bowersock

Ryan A. Casey

Brian R. Hollinger

Hunter D. Keys

 

Stone Harbor

John G. Hunter, III

Maureen E. Zuccato


Swainton

Lawrence F. Chiappelli

Laura A. Cope

Kaitlin N. Seliger

 

Tuckahoe

James E. Homan

 

Villas

Krystel M. Arana-Capella

Sarah L. Deneka

Angelica N. Famiano

Brianna R. Gallagher

Joshua M. Maldonado

Abigail C. Martorana

Shaun McNeill

Zachary W. Miller

Daniel Mujica

Ryan M. Murphy

Joanna Nell

Marlayna A. Nickerson

Alayna K. Tiscavitch

Alexis S. Tiscavitch

Joshua J. Torres

Samantha E. Wilder

West Cape May

Jennifer L. Chifulio

Richard D. Ferrer, Jr.

Nicole T. Pike

Ando N. Randrasana

 

Wildwood

Adrian Bagrin

Gayle Berman

Yashira N. Colon Centeno

Elizabeth A. Franco

Jessica M. Ponton

Laura Six

Tamara H. Snyder

Michael J. Walsh

 

Wildwood Crest

Tudor Bejinari

Emily K. Bowman

Brian F. Canetti

Kaitlin J. Hesley

Amanda D. Holland

 

Woodbine

Stacey R. Bolling

Lance J. Cockrell

Taylor A. Gardner

Anthony S. Godleski

Melissa A. McCart

Barbara R. Riggins

Amber C. Smalls

Tammera S. Tozer

Heather R. Whesper

 

CUMBERLAND COUNTY

 

Millville

Shawynae L. Loatman

Tyanna J. Seney

 

Vineland

Melissa M. Cachaza

Lora A. Carletto

Carolina L. Jost

Karla Q. Moreno

Dylan M. Schaeffer

Danica Tollinchi

Louis D. Vannini

Casey R. Webster

 

GLOUCESTER COUNTY

 

Franklinville

Danielle Elizabeth Ziegler

 

National Park

Jessica L. Schlosser

 

Newfield

Marissa J. Guidos

Aubrey Orlandini

Barbara-Jo Queen

Bruce E. Tice

 

Sewell

Joshua A. Demaria

Justin Gahagan

 

Turnersville

Emily N. Garber

 

Williamstown

Jenna L. DeLuca

Erin S. Doyle

Frank F. Francesco, III

Tina A. Greene

Khadijah A. Potts

Daniel Roberts

Ivanessa C. Rosado

Courtney J. Snyder

Robert S. Velazquez

 

MONMOUTH COUNTY

 

Howell

Monica A. Cipully

 

OCEAN COUNTY

 

Barnegat

Brittany T. Carter

 

Forked River

David R. Coleman, Jr.

 

Little Egg Harbor

Zachary W. Hehre

Jessica H. Patrick

Jenna L. Santiago

Kevin E. Zak

 

Manahawkin

Emily A. Dellane

 

Point Pleasant Beach

Lorena Koidl

 

Toms River

Anthony J. Santone

 

Waretown

Claire Dorothy Murphy

David P. Smith

 

SALEM COUNTY

 

Salem

Lakisha Ann Bryant


SUSSEX COUNTY

 

Stanhope

Kristie L. McCarthy

 

OUT OF STATE
Joann L. Cavalier, Bradford, Rhode Island

Migdalia Gordon, Raeford, North Carolina