Atlantic Cape News

Media Contact:

  • Stacey Clapp
  • sclapp@atlantic.edu
  • 5100 Black Horse Pike
  • Mays Landing, NJ 08330-2699
  • College Relations Office
  • (609) 343-4907

2014 Atlantic Cape Graduate List

May 19, 2014

 

 

ATLANTIC COUNTY

 

Absecon

Courtney M. Barkoff

Cristian I. Bucio

Kenny Z. Chen

Dylan P. Conover

Adam M. Curnow

Ashley D. DeLon

Nancy L. Eldis

Kaitlyn A. Gaines

Jucy Gandhi

Tyler Hannan

Ariadna Hernandez

Tinelle McNulty

Lauren E. Jones

Morgan A. Jones

Jaime Lea LaPinta

Nicholas L. LaRotonda

William J. Lodico, II

Helene D. Maxwell

Sean P. McCullough

Lizbeth Montoya

Asher D. Nothaft

John W. Parker

Riddhi M. Patel

Sunny J. Patel

Sara L. Phillips

Joanne Pouleres

Kirsten M. Rebyak

Mahlik S. Richardson

Jennifer N. Robles

Maritza M. Romero

Valerie D. Torres

Kufre I. Umoren

Tai L. Washington

Melissa M. Zarrello

 

Atlantic City

Hakim J. Abdullah

Binish Adil

Nazia Afroz

Syed M. Ashab

Meagan A. Bailey

Viviana A. Barreno

Nabila Bibi

Crystal M. Black

Ardena Blake

Michael O. Bonsu

Quanda S. Brinson

Hina Bukhsh

Kenneth J. Charlton

Casey M. Clisham

Kevin Curley

Dajuan G. Daniels

David H. Do

Fatumata Dolleh

Marzetu M. Dolleh

Randall L. Flipping Jr.

Samm Gaber

Michael A. Gamad

Melanie Mae C. Gamboa

Carolina Giraldo

Sergio L. Gomez

Umme Habiba

Darcee A. Heffner

Lisa V. Hoang

Donnell A. Holland Jr.

Mohammed Islam

Yashika Jani

Tracey Ann Johnson

Amiyn A. Jones

Victor R. Jones

Sabrina A. Kayes

Mrs. Deeba Khan

Minh K. Lam

Chun K. Lau

Veronina Lee

Tania Luengas-Gonzalez

Stephanie T. Marino

Kai M. Martin

Kyerra J. Mayoral- Arevalos

Lorna L. Monk

Naveeda Naseem

Lan Nguyen

Sammy T. Nguyen

Dimitrios N. Nouragas

Vincent P. Ordonez

Jared Pagano

Steven M. Parmenter

Sendie Paul

Alberto A. Pelaez

Nairobi Pena

Nissi R. Peram

Layla C. Polk

Kyle A. Ragland

Jose L. Ramos

Joel Roman

Jael Roman Gonzalez

Natasha I. Rosa

Yafreisy Salazar

Irwin Sanchez

Michael A. Scott

Cecelia S. Seiwoh

Precious Simmons-Mclean

Lisa F. Stewart

Syed Ali Tahami

Takimah S. Toulson

Debbie Victor

Kiara Viedma

Tyesha C. Ward

Stephania Y. Whitehead

Chanthana Yabandith

Hassan Younas

 

Brigantine

Qudsia Ambreem

Ian C. Anderson

Michael A. Dicarlo

Matthew R. Dolan

Michael Joseph Alves Falcone

Nicole M. Granahan

Nicolette R. Huntoon

Michelle K. Montgomery

Samar Noreen

Mary Painton

Madelyn I. Torres

Carissa L. Westcott

Ji S. Yu

 

Collings Lakes

Samantha Donovan

Toni Evans

Gabrielle L. Veneziale

 

Corbin City

Paige E. Carey

Kenneth D. Dieterly

Kylie H. Green

Joseph D. Kaufmann

 

Dorothy

Melita J. Bates

Nicole M. Bixler

Patrick W. Campbell

Joshua D. Frick

Melissa F. Mead

Heather S. Merlock

Edward D. Warren Jr.

 

Egg Harbor City

Amanda L. Adams

Sharon Marie Beals

Robert O. Berkstresser Jr.

Patrick J. Broecker

Tori N. Burke

Belinda D. Chester

Darice Angelique’-Helen Collier

Darcel L. Durr

Bre’Ana K. Figaro

Kelli A. Giambrone

Briar R. Gibbons

Joshua S. Haeffner

Donna S. Hagen

Peter D. Hall

Nicholas J. Hanusewicz

Crista D. Herman

Michael Hesse

Brianna Kragh

Jeremy R. Mawhinney

Raine J. Qian-Jeffries

Corey Sprague

Sarah E. Street

Matthew Strenger

Denzel R. Thomas

Suzan Welsh

Kristen A. Wirth

 

Egg Harbor Township

Fawad Y. Abro

German A. Acosta

Joseph A. Ahmad

Ayrrin K. Bain

Bazam B. Bakhat

Kathleen J. Baltzell

Robert G. Barr, III

Caitlin M. Brady

Aisha L. Bugas

Salman Butt

Alexis J. Capille

Mia T. Chapman

Alexis M. Corey

Christine Costa

Wilson Criales

Alexa P. Custodio

Amber L. D’Ambrosio

Lynda C. Dammann

Alexandria G. Davis

Richard Deegan

Shawn K. Doherty

Revati K. Doshi

Michele L. Dramis

G Gilbert Dull, II

Tyler J. Eden

Kelley M. Elwell

Samantha Elwell Weilgus

Maria Isabel Espinoza

Chelsey J. Fairfield

Youliana E. Fawzy

Matthew L. Featherer

Gina A. Foster

Robert J. Frey

Kenny K. Fung

Joshua W. Gager

Amanda C. Germana

Marisol F. Gonzalez

Antonio F. Gracia

Elyse B. Grant

Bryan W. Griffiths

Lynn Gross

Bryant F. Grueso

Sebastian Gutierrez

Andrea M. Hagen

Robert W. Hendrickson Jr.

Beth A. Huebner

Eric M. Jerome

Felicia Johnston

Kourtney L. Jones

Krunal A. Kabrawala

Ransford N. Kirton

Sarah K. Koons

Jacob R. Larson

Andrea J. Lewis

Megan Yabut Lubiano

Eric C. Lui

Marleny Maldonado

Katura M. Marshall

Allison A. Martyn

Alia Mehdi

Jessica M. Michael

Veronica Moran

Natalie Nadia Morse

Michael J. Munyon Jr.

Johnita E. Murray

Tracey D. Neville

Cuong M. Nguyen

Lisa Nguyen

Phuong T. Nguyen

Renee D. Noble

Vardina K. Osias

Shawn S. Owens

Brian P. Peters Jr.

Luke R. Peterson

Phillip E. Petrov

Thuong H. Pham

Peter J. Picciano

Ada I. Polanco

Kaitlyn C. Polcini

Brianna Price

Lisa M. Quinones

Julie E. Rahter

Tayler Lynne Reed

Kaitlin Reehill

Justin A. Riggs

Lisa M. Robinson

Javier Rodriguez

Yiselle I. Rodriguez

Yasmin Rojas-Marroquin

Herminio Roque Jr.

Ines E. Rosales

Brandon M. Rosenberg

Danielle V. Rubio

Michael D. Ruff

Stephanny Salas

Christopher F. Sales

Meghan E. Schmidt

Jacquelyn Marie Schrum

Katrina N. Segers

MarkRyan P. Sengco

Tania Serrano

Matthew L. Shinkunas

Taylor P. Simpkins

Peggy A. Smart

Derek Smith

Isabella R. Somers

Claudy S. Sorto-Canales

Ryan Sosnoff

Melissa J. Spiel

Nicole M. Stauss

Shaun E. Steinman

Yvette Demetria Rose Sternberg

Lauren R. Strazzeri

Annette R. Taylor

Jillian A. Taylor

Christopher A. Tomasello Jr.

Alana Touaeva

Sindy G. Troche

Denise M. Urtubey

Anastasiya Varanetskaya

Lamthy H. Vo

Rosy L. Vu

Sandy T. Vu

Joanna Weger

Deanna L. Weiand

Christopher A. Welch

Mary A. Williams

Bianca N. Williamson

Michelle E. Winkler

Timothy P. Wolchko

Tracy Wong

Nina Yang

Terence A. Zito

 

Estell Manor

Valerie M. Echevarria

Christopher S. Morozzi

 

Folsom

Joanna J. Madison

Melanie E. Schmeling-Goodman

 

Galloway

Cherisse Abdullah

Cassandra J. Almeyda

Kayla R. Austin

Nick J. Bates

Lindsay M. Bender

Lamekia Sylvia Purcell Montique Berry

Domaniche M. Brooks

Michael P. Buckley

Philip J. Carfagno

Yessenia E. Castro

Van A. Chung

Felix G. Contreras Castro

Kirstyn L. Cooke

Courtney L. Coulter

Arlene A. Craig

Nikita N. Coleman

Danielle M. Davoli

Adam P. Day

Jennifer D. Dellaquilla

Brian K. Edmiston

Corey R. Emmons

Matthew Fair

Kaitlin R. Fath

Sarah E. Forsythe

Aubrianna Fouts

Tyler D. Gardner

Dennis J. Gentile

Amanda Katherine Gifford

Steven A. Gitto

Emily R. Glover

Erin M. Gorman

Dylan J. Hart

Aliyyah A. Hood

Mahfuja N. Hossain

Amanda M. Hovendon

Michell S. Hughes

Steven Greg Jean-Baptiste

Tanyelle N. Johnson

Byron A. Jones

Byron Adam Jones

Jessica L. Jones

Helen Joseph

Kamilah A. Kelley

Amreen A. Khan

Kenneth A. Kin

Jennifer J. Lahman

Kin Lau

Aree Lee

Eleazar R. Lopez

Nina R. Mammoccio

Issa E. Mancebo

Ryan G. Martin

Beatrice Martinez

Emily C. Martinez

Emmanuel Mejia

Jennifer L. Meyer

Melissa J. Millard

Shaina T. Miller

Nancy Michelle Munroe

Jamie E. Murtaugh

Cynthea K. Ozoria

Marco E. Pacheco

Amber R. Parker

Dhiren B. Patel

Kunal Patel

Pankini Patel

Ravi Patel

Sahil Patel

Anthony J. Paulsgraf

Keyta Y. Peters

Joshua M. Petty

Victoria L. Pitale

Caitlin M. Price

Lauren E. Reese

Jonathan Rios

Colby M. Roberts

Rosemarie Ross

Mr. Cesar Sandoval

Lindsey A. Scanlon

Shamar B. Seymore

Zachary Shannon

Thomas J. Snyder

Heather M. Steinman

Ricardo Torres

Nicole I. Transue

Steven L. Transue

Keith A. Tyus

Gina M. Vitale

LaMia Webb

Eileen K. Welch

Florence M. Wiessner

Felisha Wu

Yan Y. Yuen

Shahida F. Zaffar

 

Greenfield

Denise M. Petro

 

Hammonton

Dianeli Alvarado

Michael A. Andreini

Dominique V. Avery

Victoria A. Baglivo

Taylor M. Bailey

Paul M. Benedetti

Patrick Bilazzo Jr.

Carlie L. Calabria

Sarah Cossabone

Debra A. Cramer

Crystal F. Davis

Chelsea Rae Destefano

Liliya Dovgopol

Victoria Echevarria

Dannielle Elwell

Lindsay S. Ferrigno

Christopher W. Fottrell

Helena G. Frank

Steven G. Hummel

Nichole M. Imparato

Andrew J. Indio

Jen Lee

Kaylyn S. Lockwood

Bianca M. Lopez

Maria D. Lugo

Shannon A. Mature

Carla McKenzie

Thomas M. McKeown Jr.

Robert Seth Mickens

Salvatore A. Petetti

Dallas M. Peyton

Clifford J. Plummer

Alexander T. Reese

Caitlyn Repa

Caitlin S. Rivenbark

Jenna K. Salvati

Mary Jane A. Schmukler

Coleen M. Serzanin

Meagan D. Slingluff

Lindsey N. J. Smith

Dimia A. Streater

Kyle W. Vaughn

Nicole A. Zolda

 

Landisville

Carley N. McCloskey

Kellie L. Ney

Angie V. Sotelo

 

Linwood

Jonathan W. Batten

Carmen Bradley

Daniel C. Danchak

Colleen N. Dowey

Eric M. Fetcho

Kayla-Ann Gillespie

Patrick J. Iannello

Conor E. Owen

Joel Charles Rubinfine

Leandro Vicente

Shaun D. Wigglesworth

 

Margate

Armando Jordan Amezquita

Stephen M. Edelbach

Xi Li

Rachael M. O’Brien

 

Mays Landing

Betty J. Acevedo

Randall D. Adorno

Hakima R. Ali-Morgan

John D. Badger

Mrs. Linda J. Benner

Onya E. Bing

John S. Bucknam Jr.

Glendon Cayme

Edward J. Clopp, III

McKenna M. Coffey

Carmen R. Criales

Colleen R. Curry

Jessica Curtis

Lindsay K. Davis

Susan M. DePhilippis

Dorothy M. Drevnak

Gordon Elam Sr.

Ayobami M. Fajuyi

Kaitlyn M. Feldbauer

Kevin Fischer

Mary E. Furgione

Nieves E. Garden

Jessica J. Gettings

Mario V. Giordano

Zakera N. Grace

Andre J. Graves

Stephanie A. Hall

Jessica M. Hare

Kaeyatu M. Harris

Vonetta Pressley

Matthew W. Hutter

Richard N. Jeffries Jr.

Humu Kaloko

Justin A. Kaufman

Erica L. Kent

Annajane Kleitches

Patricia A. Liepe

Briana F. Manning

Theresa M. Mazzeo

Melissa D. McCarthy

Jennifer L. McConaghy

Amanda M. Melendez

Gabrielle G. Meyers

Taylor E. Mondorff

Alexander P. Montgomery

Khadijah F. Muhammad

Katherine M. Myers

Olusola B. Ogunbanjo

Dashane S. Pearson

Geraldine Perez

Paul P. Pham

Jenna M. Pino

Diane S. Policarpo

Rachael Leigh Policarpo

Debra A. Raciti

Thelma M. Rice

Victor M. Rivera

Cynthia L. Rose

Jessica Santos

Rose M. Savery

Gail E. Scott

Ellie M. Sebastian

Sukhwinder Singh

James K. Smith Jr.

Kirsten M. Smith

Nichelle D. Smith

Timshal B. Snable

Elizabeth Sonk

David Stahl

Amanda M. Summers

Thomas F. Swayngim

Nadia M. Valderramos

Leslie M. Vazquez

Amanda K. Watson

Fatimah N. Watson

Karen Wyatt

Dana D. Young

Tatiana Zamis

Skye E. Zuniga

 

Mizpah

Damont L. Dudley

 

Newfield

Dante A. Howell

 

Newtonville

Lontrena M. Cross-Mack

Tusheeway Henderson

Brianna Nelson

William E. Wilson, IV

 

Northfield

Alyssabeth M. Brown

Julianna L. Calabrese

Elizabeth D. Cocchiarelli

Colin A. Dabundo

Brittni E. Ernst

Sarah C. Gazia

Richard S. Githens Jr.

Luis F. Hernandez

Michelle D. Lewis

Amy Mae Macaluso

Christopher D. Miele

Danielle M. Monzo

James R. Moscillo

Mary S. O’Dowd

Gilbert T. Oliveto

Maurino Pelaez

Anthony Vincent Rando

Mateusz H. Ryba

Anita S. Stefanova

Rachael A. Swisher

Taylor L. Tibbrine

Matthew A. Trench

Benjamin J. Vazquez-Juarbe

Sarah Vogel

Meghan C. West

 

Pleasantville

Karla J. Acevedo

Sonte M. Anderson

Erika Batista

Keiandra V. Bludsaw

Wadiyah T. Bruce

Erica I. Butler

Janisse Castro

Stephanie Colon

Johan I. Concepcion-Rivera

Tanisha A. Copeland

Reyna M. Dabney

Gil A. De Los Santos

Ricardo A. Edwards

Miriam N. El-Baaith

Scarlen M. Esquea

Shawn E. Forrest

Tatiana Gaviria

Takirah L. Gayle

Keneisha K. Gibbs

Jasmine J. Gonzalez

Idris A. Hamidullah

Anwar H. Hashem

Gary L. Henry Jr.

Iesha N. Hogans

Christiaan T. Junne Sr.

Tahir M. Khan

Rachel L. Leyton

Jean B. Liautaud

Belen Marquez

Shambria M. Mayes

Nelson Mendez

Jerrell S. Mills

Ashley S. Morston

Frankie L. Nero

Angelica Nieves

Melissa S. Ogburn

Rosa M. Perez

Jose R. Perez

Jacklyn M. Phillips

Jennifer Rivera

Priscilla A. Rodriguez

Jessica A. Solorzano

Wendi I’Leah Mary Spence

Jean Dieuvel Valerius

Keven Vanegas

Dungkha P. Vo

Marvella L. Williams

Monika M. Williams

Jamal Q. Wilmore

Carman D. Wyman-Charles

 

Richland

George M. Pierce

Catharine J. Tarquinio

 

Somers Point

Roys J. Andrews

Allison L. Bennett

Caryll D. Camp

Wendy G. Cerullo

Andrew C. Dipasquale

Julia E. Fassel

Victoria K. Frucelli

Emily Garvey

Timothy S. Godleski

Sean M. Guest

Marlene E. Haddock

Daryl Hill

Jason S. King

Eunique F. Toney

Jeaninne M. McGuire

Matthew R. Sasso

Priscilla Williams

Jennifer Witmer


Sweetwater

Melissa Marie Bellace

Taylor C. Egan
Todd T. Kehrli

 

Ventnor

Lina Afroz

Eric E. Arentz

Frederick W. Caracciolo

Esmeralda Disha

Mexhid Disha

Renier J. Gallofin

Ryan M. Goukler

Yuliya S. Hansen

Mena A. Issa

Natalie D. Mendoza

Duy (Thomas) Nguyen

Darren Pascavage

Bailey M. Pokres

Savaun V. Ross

Haley M. Sykes

Luis A. Trinidad

Hoang K. Vu

Kaitlin A. Walker

 

Williamstown

Jacqueline Lawson Butler

Julian T. Martin

Manuel Vasquez Peralta

 

BURLINGTON COUNTY

 

Chatsworth

Brandon J. Morales

 

Tuckerton

Victoria Ann Comis

 

CAMDEN COUNTY

 

Atco

Joshua R. Crump

Jared S. Young

 

Bellmawr

Luis A Coyotecatl

 

Clementon

Amber L. Ferris

Jacob K. Lucas

 

Collingswood

Vincent Diangelo

 

Runnemeade

Kendrick Pohler


Stratford

Caitlin O. McElroy

 

Voorhees

Brendan Riley

 

CAPE MAY COUNTY

 

Beesley’s Point

Jamie K. Nichols

 

Belleplain

Lindsey L. Steelman

 

Cape May

Melissa A. Bailey

Katherine N. Berger

Kristi Collemacine

Erika L. Coughlin

Katielyn P. Damiana

Makenzie A. Franco

Paula A. Gala

Lauren A. Gallagher

Rachel F. Giannini

Elizabeth Holland

April Rose M. Muentz

Wendy F. Muth

Rhiannon-Nicole Nicas

Christopher R. Olexa

Elizabeth Snyder

Caroline E. Twombly

Kenneth E. Walker Jr.

 

Cape May Court House

Ardalan Arefpour

Devon E. Bailey

Colleen M. Bennert

Chelsea A. Berkey

Margaret C. Bravo

Barbara A. Burke

Corinne A. Carr

Allison Carter

Brandon P. Clarke

Benjamin P. Del Corio

Torie L. Farrow

Rasheria C. Griffin

Jonathan K. Harrison

Nicole Hearon

Rickard M. Johnson

Ariel E. Knorr

Adam J. Laisi

June Marie Mangini

Ruth E. Maniscalco

Clara R. Mathis

Ava E. McMahon

Allison L. Miller

Melissa A. Mitt

Shaina L. Murdock

Megan V. Orlando

Valerie S. Polizze

Kaitlyn M. Sterling

David M. Sugar

Toni J. Torres

Ferdy R. Trigueros

Dana M. Tyndall

Matthew G. Urquhart

David G. Watson

Stacy-Ann D. Watson

 

Cape May Point

Lilli M. Loper

 

Clermont

Gregory Frank Jr.

 

Del Haven

Marissa Myers

 

Delmont

Laura N. Flynn

 

Dennisville

Adam T. Dotts

 

Erma

Lauren Gray

Angela Rader

Yulia Schaffer

Brianna L. Yuhas

Stephanie L. Zuzulock

 

Fishing Creek

Kimberly E. Heathcote

 

Green Creek

James D. Wood

 

Marmora

Carrie Elizabeth Allsopp

Jessica M. Barlow-Getty

Katherine C. Kelly

Joseph A. Koch

Ryan F. Ladd

Phillip A. Paterno

Zachary T. Spatol

 

North Cape May

Sharon Adams

 

North Wildwood

Christina A. Salwach

Siubhan K. Tweed

 

Ocean City

Maura D. Adams

Tara L. Baliban

Vanessa C. Burk

Robert J. Jones Jr.

Chris J. Kelly

Robert J. Kelly

Mackenzie K. McGuckin

Kathleen E. Quain

Traci L. Waters

Andrew Edmund Yhlen

 

Ocean View

Jennifer N. Camerlengo

Marion Y. Nagatsuka

Michael A. Newport

Daniel J. Pettit Jr.

Kyle Redmond

Kyle A. Zukawski

 

Palermo

Amanda N. Olsen

 

Petersburg

William R. Anderson

 

Rio Grande

Jacob Caprioni, III

Casey L. Erdman

April M. Freas

Mr. Robert E. Hedley, III

Rachel E. Pote

David J. Wickham


Sea Isle City

Megan E. McDermott

Rada A. Rosu

 

Seaville

Patricia J. Burch

Shannon M. Caroccio

Sean Michael McClory

Diane F. Perrin

Brandon L. Silva Sr.

 

Stone Harbor

Ramune Zykute-Williams

 

Swainton

Bernadette E. Del Corio

 

Tuckahoe

Courtney R. Lepping

Geoffrey W. Stoop

 

Villas

Michael T. Austin

Iana A. Berger

Mariah L. Berger

Timothy R. Brady

Kathryn R. Del Vecchio

Sara M. El-Shoubary

Tatsiana Garvalov

Lianne M. Haught

Kyle M. Hermansky

Jennifer E. Horberg

Anna N. Letzgus

Nancy M. McCloskey

Jordan C. Saini

Sean R. Ziegler

 

Whitesboro

Jazmine A. Shepard-Mowatt

 

Wildwood

Helmer M. Acevedo Reyes

Tatsiana A. Astashka

Angela E. Christian

Janelle E. Daignault

Anthony J. Deutsch

Davita M. Ennals

Augustine E. Kane

Katsiaryna Lipskaya

Lauren M. Mayfair

Melanie M. McCullough

Lauren B. Neill

Natyoshka Perez

Thomas P. Richmond

Pedro Tapia-Huerta

Roger L. Thompson Jr.

 

Wildwood Crest

Joseph M. D’Antuono

Maryna Shumskaya

Katie L. Tirotta

 

Woodbine

Kaitlyn A. Cook

Dana M. Cosentino

Brooke A. Craver

Jessica E. Knoll

 

CUMBERLAND COUNTY

 

Bridgeton

Ashley Nicole Beals

 

Millville

Carolyn R. Jones-Wright

Matthew O. Porter

 

Vineland

Evi A. Andra

Theresa L. Bodine

Troy R. Bonnenberg

Steven Michael Moore

Brandon S. Puckett

Joseph Sterchele

Jennifer L. Testa

 

GLOUCESTER COUNTY

 

Glassboro

Alexia B. Anderson

Jessica Leigh Cramer

Shannon E. Howe

 

Greenloch

Amy L. Bobel

 

Mullica Hill

Taylor O. Evans

Stacy L. Simmerman

 

Thorofare

Ashley E. Roberts

 

Williamstown

George B. Buriak Jr.

Erika R. Burke

 

OCEAN COUNTY

 

Brick

Anthony E. Dorando

 

Forked River

Joshua J. Smith

 

Little Egg Harbor Township

Paula Blase

Michelle C. Dellaperute

 

Manahawkin

Christopher J. Brown

Victoria Rose McCarthy

Alex D. Wunnenberg

 

Toms River

Michael A. Pillar Jr.

 

SALEM COUNTY

 

Elmer

Morgan T. Reeves

 

OUT-OF-STATE

 

Jorgelina M. Cabell-Diaz, North Miami Beach, Fla.

Matthew C. Clark, Philadelphia, Pa.

Myrnoye Dareus, Miami Beach, Fla.

Gerard D. O’Connell, Weston, Fla.

Jamie L. Nelson, Wilmington, N.C.

Tyler J. Young, Columbus, Ohio